KONTAKT

Swedish Football Network
info@swedishfootballnetwork.se

Redaktion

Linus Jakobsson
Skribent, redaktör SFN, programledare SFN Podcast
linus@swedishfootballnetwork.se

Artur Karlsson
Mediaansvarig, fotograf programledare SFN Podcast
artur@swedishfootballnetwork.se

Leo Billgren
Skribent, programledare Kryss & Ringar
leo@swedishfootballnetwork.se

Johan von Zweigbergk
Skribent
johan@swedishfootballnetwork.se

Johan Sjögren
Skribent
sjogren@swedishfootballnetwork.se

Garry Nilsson
Skribent
garry@swedishfootballnetwork.se

IT & Webb

Henrik Eigert
eigert@swedishfootballnetwork.se

Pelle Haglund
pelle@swedishfootballnetwork.se

Hampus Persson
hampus@swedishfootballnetwork.se

Övrigt

SFN Podcast
pod@swedishfootballnetwork.se

Resultat
resultat@swedishfootballnetwork.se